تور سریلانکا

تور سریلانکا

آشنایی با تور سریلانکا

تور سریلانکا را می توان بهترین انتخاب برای کسانی دانست که به گشت و گذار در دل طبیعت اهمیت ویژه ای قائل هستند. سریلانکا جزیره ای زیبا در شبه قاره هند می باشد و هر ساله مورد توجه خیل عظیمی از گردشگران قرار می گیرد. قبل از سفر به سریلانکا باید با مواردی آشنایی داشته باشید که در ادامه به بررسی تمامی موارد قابل توجه در این رابطه پرداخته ایم:


معرفی تور سریلانکا

تور سریلانکا یکی از تور هایی است که توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. سریلانکا به دلیل موارد مختلفی برای سفر مناسب خواهد بود که از جمله مهمترین موارد می توان به داشتن جاذبه های گردشگری فراوان اشاره نمود. سریلانکا جزیره ای در زیبا و دیدنی در شبه قاره هندوستان می باشد. سریلانکا به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی و داشتن چند آب و هوای مختلف انتخابی مناسب برای تمام فصول خواهد بود.

تور سریلانکا را می توانید در تمامی فصول شاهد باشید و دلیل ازدیاد تور را می توان اهمیت بالای گردشگری این کشور دانست. پایتخت سریلانکا کلمبو می باشد که این شهر جاذبه های متنوعی را در خود جای داده است. مردم سریلانکا مهمان نواز بوده و به دلیل فرهنگ شادی که دارند بهترین سفر را برایتان به ارمغان خواهند آورد و می توانید به سادگی با مردم این کشور ارتباط برقرار نمایید. تمامی بخش های این جزیره برای گشت و گذار مناسب خواهد بود و سواحل مرواریدی سریلانکا بهترین مناطق گردشگری این کشور به شمار می آیند. رقص های مردم محلی سریلانکا را می توان از جمله بهترین مواردی دانست که توجه همگان را به خود جلب خواهد نمود.

معرفی تور سریلانکا

The best time to travel with a tour of Sri Lanka

بهترین زمان سفر به سریلانکا

قبل از سفر به سریلانکا باید با مواردی آشنایی داشته باشید که از جمله این موارد می توان به آب و هوای منطقه اشاره نمود. سریلانکا از آب و هوای متنوعی برخوردار می باشد و به همین دلیل سفر در تمامی فصول به این کشور مناسب خواهد بود و به همین دلیل شاهد برگزاری تور های متنوعی در تمامی فصول هستیم . شاید بتوان گفت که بهترین زمان سفر به سریلانکا بر اساس آب و هوا، اول ژانویه تا یازدهم مارس (۱۱ دی تا ۲۰ اسفند) است. مناطق شمالی سریلانکا دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد و نواحی جنوبی سریلانکا آب و هوای گرم و خشک می باشد.

بارش باران در تمامی فصول تمامی مناطق سریلانکا را فراگرفته و به همین دلیل در هنگام سفر به سریلانکا نباید در فضای باز بخوابید. در فصل بهار بیشترین بارش را در سریلانکا شاهد هستیم و آب و هوای این فصل برای سفر مناسب خواهد بود. فصل تابستان گرم ترین آب و هوا را در سریلانکا شاهد هستیم و اما در این فصل نیز به صورت خفیف شاهد بارش باران خواهیم بود. فصل پاییز دیگر فصلی است که جهت شرکت در تور سریلانکا مناسب خواهد بود و کل جزیره رنگ زرد به خود خواهد گرفت و فضای عاشقانه جزیره برای گشت و گذار مناسب خواهد بود. در فصل زمستان کل شهر رنگ سفید به خواهد گرفت و بارش اغلب به صورت برف خواهد بود.


مزایای سفر با تور

سفر با تور سریلانکا مزایای بسیاری خواهد داشت که از جمله مزایای شرکت در تور می توان به بیمه بودن در طول سفر اشاره نمود که به همین دلیل می توانید با آرامش خاطر بهترین سفر را تجربه نمایید. در سفر با تور هیچگونه نگرانی از بابت اقامت نخواهید داشت و تمامی خدمات و امکانات مورد نیاز مسافرین در تور ارائه می شود و در بدو ورود به سریلانکا به اقامتگاه خود منتقل خواهید شد.

یکی دیگر از مزایای سفر با تور کاهش میزان هزینه ها می باشد به گونه ای که به دلیل دسته جمعی بودن در تمامی مراکز تخفیفات ویژه ای برایتان مبذول خواهد شد و به دلیل داشتن روابط مسئولین تور با مراکز کشور هدف میزان هزینه ها به حداقل خواهد رسید. با تور سریلانکا می توانید سفری به یاد ماندنی همراه دوستان و آشنایان داشته باشید و از یک سفر دسته جمعی لذت ببرید. مسئولین تور یک تور لیدر محلی برای گشت و گذار کمک می گیرند که به همین دلیل هیچ یک از مراکز گردشگری سریلانکا از قلم نیفتاده و می توانید توضیحات سفر را از وی جویا شوید.

 مزایای سفر با تور سریلانکا

Sri Lanka Tour

هزینه سفر با تور

هزینه ها را می توان از جمله مواردی دانست که باید به آن توجه داشته باشید. در حالت کلی هزینه سفر به سریلانکا برای ایرانیان مناسب خواهد بود و می توانید با کمترین هزینه بهترین سفر را تجربه نمایید. هزینه شرکت در تور به مقصد سریلانکا را نمی توان ثابت دانست و عوامل زیادی مانند تعداد روزهای اقامت ، نوع هتل ها ، هزینه رفت و آمد ، بلیط هواپیما و … می توانند بر هزینه سفر تاثیر داشته باشند.هزینه های سفر به سریلانکا را می توانید خودتان هم تعیین نمایید چرا که امکان شخصی سازی تور توسط شما امکان پذیر خواهد بود.

خدماتی که در تور ارائه می شود توسط شما قابل کنترل خواهد بود و می توانید میزان خدمات ارائه شده را خودتان تعیین نمایید. هتل از دیگر مواردی است که بر قیمت تور تاثیر گذار خواهد بود و برای مثال در صورت انتخاب هتل 5 ستاره بیشترین مبلغ و در صورت انتخاب هتل 2 ستاره کمترین مبلغ را باید پرداخت نمایید. نوع کلاس پروازی نیز تاثیر بسزایی بر قیمت تور خواهد گذاشت چرا که کلاس های پروازی را می توان به سه نوع: اکونومی، تجاری و فرست کلاس دسته بندی نمود که هر یک خدمات ویژه ای ارائه می دهند. به طور متوسط سفر با تور به سریلانکا می تواند هزینه ای ما بین 4 تا 9 میلیون تومان داشته باشد .


جاذبه های طبیعی سریلانکا

جاذبه های طبیعی سریلانکا را می توان از جمله جاذبه هایی دانست که توجه همه گردشگران را به خود جلب خواهد نمود. جزیره ای بودن سریلانکا سبب شده که سواحل بسیاری در این جزیره پدید آید و تفریحاتی که در سواحل جزیره می توانید تجربه نمایید بسیار لذت بخش خواهد بود. کوهستان های سریلانکا حرفی برای گفتن نخواهد گذاشت و بی شک گشت و گذار در کوهستان های سریلانکا بهترین حس را برایتان خواهد داشت و در سفر با تور سریلانکا می توانید به صورت گروهی از این کوهستان های زیبا دیدن نمایید.

رودخانه های بزرگی در این کشور جاری می باشد و کروکودیل هایی که در این رودخانه ها می توانید مشاهده نمایید بیش از 8 متر طول دارند و فضایی پر از رعب و وحشت در این جزیره برایتان ایجاد خواهد نمود. پرندگان بسیار زیبایی در این جزیره زندگی می کنند که در تمامی مناطق این کشور می توانید پرندگانی زیبا مشاهده نمایید. در حالت کلی فضای رویایی جزیره به دلیل صدای پرندگان و وجود طوطی های رنگی برای ماه عسل انتخابی مناسب خواهد بود.


جاذبه های تاریخی سریلانکا

سریلانکا علاوه بر جاذبه های طبیعی که دارد جاذبه های تاریخی بسیاری را در خود جای داده و با گشت و گذار در این مناطق می توانید با فرهنگ غنی گذشتگان سریلانکا آشنا شوید. کوه مقدس یکی از مناطقی است که بی شک مورد توجه مسئولین در تور سریلانکا قرار خواهد گرفت و در این کوه می توانید قله آدامز را مشاهده نمایید که این قله از جمله مهمترین نشانه های بودا به شمار می رود.

موزه های متعددی در سریلانکا فعالیت دارند که در این موزه ها می توانید صنایع دستی متنوعی را مشاهده نمایید که نشان دهنده فرهنگ مردم سریلانکا خواهد بود. قلعه های بسیاری در این کشور قرار دارند که اغلب این قلعه ها در کلمبو و کندی قرار گرفته اند.

تور سریلانکا

رزرو بلیط در تور سریلانکا

رزرو بلیط هواپیما را می توان یکی از مهمترین مواردی دانست که باید به آن توجه داشته باشید. جهت رزرو بلیط هواپیما باید بهترین زمان را انتخاب نمایید و در صورت انتخاب تور برای سفر نیازی به رزرو اختصاصی سریلانکا وجود نخواهد داشت و می توانید رزرو بلیط هواپیما را به مسئولین تور بسپارید. جهت رزرو بلیط تنها کافی است به وب سایت آژانس مسافرتی شرکت ما مراجعه نموده و نوع بلیط را انتخاب نمایید. بلیط های هواپیما با یکدیگر متفاوت خواهند بود و از نظر قیمت نیز تفاوت هایی با یکدیگر خواهند داشت.

برای مشاهده سایر تور های پرطرفداراز جمله تور بالی و یا تور سنگاپور میتوانید به وبسایت ما مراجعه نمایید

تورهای لحظه آخری و ويژه

برای سفر خود به دنبال تور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید؟ ما به شما پکیج های ویژه را معرفی خواهیم کرد

امتیاز :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
به اشتراک بگذارید :


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1