تور ازمیر

فروش تور ازمیر

توجه به ترکیه به عنوان قطب گردشگری بسیار مشهود می باشد. این مسئله سبب شده تا شهرهای بسیاری در این کشور مانند ازمیر از تمامی بسترهای مستعد خود جهت جذب گردشگر استفاده کنند. امروزه تور ازمیر در کنار بسیاری از تورها در ترکیه برگزار می شود که به دلیل قیمت مناسب آن امروزه تور ازمیر خواهان بسیاری دارد.

یکی از دلایلی که سبب افزایش تقاضا و رضایت افراد در تور ازمیر می شود، مجاورت این شهر با دریای سیاه و وجود ساحلی آرام و نزدیکی آن به استانبول پایتخت ترکیه می باشد، چرا که اغلب تورها افراد را توسط پرواز مستقیم و یا به صورت پرواز غیر مستقیم به ازمیر سفر می کنند.

تور در ازمیر

علت علاقه افراد به سفر به ازمیر چیست؟

ازمیر یکی از شهرهای واقع در ترکیه می باشد و اصولا افراد علاقه بسیاری به سفر به ترکیه دارند بدین خاطر اغلب تورهای بسیاری در این کشور برگزار می شود. اما علت علاقه افراد به تور ازمیر قیمت بسیار مناسب، آب و هوای ایده آل و عدم تراکم جمعیت گردشگر در این شهر می باشد چرا که تورهای موجود در استانبول، آنکارا و دیگر شهرها بسیار گران و پر جمعیت می باشد در حالی که شهر ازمیر با وجود جاذبه های دیدنی کمتر گردشگر دارد.

تاثیر جاذبه گردشگری بر فروش تور ازمیر

یکی از تکنیک های فروش تور از جمله تور ازمیر افزایش آگاهی مردم از آثار تاریخی و یا همان جاذبه های گردشگری است چرا که برخی از این جاذبه ها منحصر به فرد می باشند و می تواند برای بسیاری از غیر بومیان جالب و جلب کننده باشد. بدین خاطر اغلب شرکت های برگزار کننده تور از جاذبه های گردشگری منطقه به عنوان نیروی محرکه فروش استفاده می کنند.

تور در ازمیر

آگورا:

آگورا در حقیقت بقای باقی مانده از تنها شهر باستانی اسمیرنا می باشد که نام ازمیر از آن برگرفته شده است. در این مجموعه طاق های سنگی و آب انبارهایی وجود دارد که قدمت آنها به قرن 4 قبل از میلاد مسیح مربوط می باشد که این مسئله سبب افزایش اهمیت موزه برای بومیان و مسئولین ازمیر می باشد و بسیاری از تورهای ازمیر برای مشاهده و بررسی تاریخی این بنا برگزار می شود.

پاموکاله:

پاموکاله یکی از جذاب کننده ترین عامل گردشگر در تابستان و زمستان می باشد. پاموکاله چشمه ای طبیعی است که در تمام سال دارای آب خنک می باشد البته در فصل زمستان اطراف چشمه یخ و برف وجود دارد ولیکن با این وجود آب چشمه برای حمام بسیار مناسب و لذت بخش می باشد. این منطقه در زمستان جهت برگزاری ورزش های زمستانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد که خود عاملی جهت فروش تور ازمیر در زمستان برای طرفداران ورزش های زمستانی می باشد.

ازمیر آگورا:

در منطقه ای در ازمیر که در مسیر جاده ابریشم است باقی مانده ای از بازاری که قدمت آن به بیش از 2000 سال می رسد، قرار دارد. نکته مهم در این بازار وجود کانال آب شیرین می باشد که با گذشت سال های فراوان هم اکنون آب شیرین منطقه را تامین می کند.

آیا شرایط اقلیمی در خرید تور ازمیر تاثیر گذار است؟

اولین و موثرترین عامل خرید تور در ازمیر شرایط اقلیمی منطقه می باشد. منظور از شرایط اقلیمی آب و هوا، آلودگی هوا، شرایط فرهنگی و اجتماعی منطقه، وجود امکانات تفریحی، وجود آرامش سیاسی و غیره می باشد که ازمیر با توجه به نزدیک بودن به استانبول اغلب فصل سال دارای آرامش و فاقد هرگونه بی نظمی است و همین مسئله سبب افزایش برگزاری تورهای مختلف در این شهر می شود.

تور در ازمیر

هتل ها در تور ازمیر چه خدماتی را ارائه می دهند؟

هتل برای افراد در هر نوع مسافرت داخلی و خارجی بسیار حائز اهمیت می باشد. بدین خاطر شرکت های برگزار کننده تور ازمیر با هتل های با کیفیت چون: سوئیسوتل گرند ایفس، کران پلازا، کامایا، هیلتون و غیره قرارداد می بندند.

در انتخاب هتل فاکتورهایی چون: فاصله آن از مرکز شهر و خدماتی که به مسافران ارائه می دهد بسیار مهم و قابل توجه می باشد. هتل های نام برده دارای خدماتی مانند: ترانسفور رایگان از فرودگاه تا هتل و برعکس، صبحانه، ناهار و شام، اتاق های مدرن و لوکس و مجهز به تلویزیون و نت رایگان و امکانات تفریحی چون: استخر روباز، ماساژور، انواع حمام های ترکی و بخار و کافی شاپ می باشند.

چه عواملی سبب افزایش و یا کاهش فروش تور در ازمیر می شود؟

هر شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی از عوامل تاثیرگذار متنوعی برخوردار می باشد. شهر ازمیر به دلیل نزدیکی به شهر استانبول، وجود آثار تاریخی ماقبل میلاد مسیح، آب و هوای معتدل، نزدیکی به دریای سیاه و ساحل امن و زیبا بسیار مورد توجه گردشگران قرار می گیرد و مورد افزایش درخواست شرکت های برگزار کننده تور می باشد.

شرایط طبیعی

در مقابل گاهی شرایط طبیعی مانند زلزله، دریای مواج، گرمای شدید و عوامل انسانی مانند جنگ، تحریم نسبت به صدور ویزا سبب کاهش تقاضا برای تور می شود. علاوه بر موارد گفته شده برگزاری انواع جشنواره های فصلی، فستیوال ها، نمایشگاه های محلی و بین المللی در برگزاری تورهای چند روزه در این شهر زیبا از کشور ترکیه تاثیرگذار می باشد.

خرید تور ازمیر

مشهورترین فستیوال های ازمیر

مشهورترین فستیوال هایی که در ازمیر برگزار می شود عبارتند از: فستیوال گل، فستیوال بادبادک، فستیوال فرهنگی هنری گیلاس و جشنواره کودکان است که برای بومیان و غیر بومیان بسیار ارزشمند می باشد و عامل مهمی در جذب گردشگر در فصل های مختلف می شود.

نکته حائز اهمیت در رزرو تور ازمیر

دو نکته مهم زمان رزرو تور ازمیر وجود دارد که باید آنها را در نظر گرفت:

نکته اول:

مهمترین نکته در رزرو و خرید تور ازمیر انتخاب آژانس هواپیمایی مناسب برای سفر می باشد. در حقیقت شما با خرید تور ازمیر خواهان اقامت آرام و با کیفیت، از نظر نوع غذا، هتل، تفریحات مناسب و مشاهده زیبایی ازمیر می باشید. بدین خاطر قبل از خرید تور باید در خصوص خدماتی که آژانس هواپیمایی ارائه می دهد تحقیق کامل نمایید. در واقع باید قبل از رزرو، هتل، برنامه های تفریحی و گردشگری که تور برای شما فراهم می نماید را بررسی نمایید.

Izmir tour sales

نکته دوم:

نکته دوم در خرید تور ازمیر، اعتبار شرکت هواپیمایی می باشد. در واقع باید از شرکت های معتبر تور مورد نظر خود را خریداری کنید چرا که تورهای معتبر افراد را توسط هواپیماهای مناسب و با کیفیت و در هتل های مناسب مسقر می کنند تا در تایم کوتاه لحظات لذت بخشی داشته باشند.

بررسی بهترین زمان سفر با تور ازمیر

ازمیر یکی از بهترین و بزرگترین شهرهای واقع در کشور زیبای ترکیه جهت سفر است و سالانه پذیرای میلیون ها مسافر داخلی و گردشگر خارجی می باشد که تمام افراد قبل از سفر، شهر ازمیر را بر اساس فاکتورهای متنوعی چون آب و هوا، دما، بارش باران و برف، رطوبت و میزان وزش باد و جمعیت گردشگر بررسی می نمایند و سپس فصل مناسب خود را برای سفر انتخاب می کنند.

Izmir tour

بهترین زمان سفر با تور ازمیر از نظر آب و هوا

از نظر آب و هوا بهترین زمان سفر اواخر اسفند تا اواسط خرداد و اواخر شهریور تا اوایل آذر ماه می باشد. با این وجود باید بدانید که این شهر دارای فصل تابستان گرم و زمستان سرد می باشد، ولیکن میزان بارش باران و برف در این شهر کم است که خود عامل حضور گردشگران در تمام فصل ها می شود. علاوه بر آن در فصل زمستان، این شهر میزبان ورزشکاران علاقه مند به ورزش های زمستانی است.

بهترین زمان سفر با تور ازمیر از نظر تراکم گردشگر

از نظر تراکم گردشگر، در بهار بیشترین توریست به این شهر سفر می کند که سبب افزایش کلی هزینه ها می شود پس در صورتی که می خواهید با کمترین هزینه به این شهر سفر کنید بهتر است فصل پاییز را انتخاب نماید زیرا تراکم توریست و مسافر در آن زمان کمتر است که باعث می شود تا شما سفری مقرون به صرفه تر داشته باشید.

برای مشاهده سایر تور های پرطرفداراز جمله تور بالی و یا تور سنگاپور میتوانید به وبسایت ما مراجعه نمایید

تورهای لحظه آخری و ويژه

برای سفر خود به دنبال تور با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید؟ ما به شما پکیج های ویژه را معرفی خواهیم کرد

امتیاز :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
به اشتراک بگذارید :


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1